Cooper Yangın Alarm ve İhbar Sistemleri

Cooper markası ile tüm yangın yönetmelikleri ile tam uyumu, kararlı çalışması, asılsız alarm üretmemesi, senaryo dışı kalmaması ve otomasyon entegrasyonu sayesinde profesyonellerin tercih edeceği çözümler üretmekteyiz.

Daha Fazla

Hilook Güvenlik Kamera Sistemleri

Hikvision markasının bir ürünü olan Hilook markası 2018 yılında üretime başlamış olup, Analog HD-TVI ürünler ve IP sistemlerde geniş bir ürün gamına sahiptir. Giriş ve orta düzey ürünleri ile ekonomik ürün avantajı sunar. İç ve dış ortam kullanımına uygun kamera sistemi çözümleri sunar.

Daha Fazla

Yüz Tanıma Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri kategorisinde biometrik tarama teknolojilerinden kişiye özel geçişler için yüz tanıma sistemi eşsiz bir geçiş güvenliği sistemidir. Geçişlerin gerçek kişilerce yapılması önem arz eden tüm alanlarda hızlı geçişler için yüz tanıma sistemleri.

Daha Fazla

Hikvision Access Kontrol Sistemleri

İşletmelerde personel giriş çıkışlarının kontrollü ve kayıt altında kalmasının önemi oldukça fazla olup, tüm bu süreçleri kişiye özel veya gruplar halinde senaryolandırmak ve ekonomik maliyetli çözümler için Hikvision Access Kontrol Sistemleri çözümü.

Daha Fazla

Anons Sistemleri

Başta alışveriş merkezleri büyük binalar ve yüksek insan potansiyeli bulunan yerlerde hızlı duyuru yapabilmek için tasarlanan anons sistemleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Web sayfamız bu ve benzer sistemlerin kurulum, montaj çalışmalarını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik son derece makul fiyatlarımızın yanı sıra kaliteli cihazların yer aldığı firmamızın web sayfasında aradığınız niteliklerde çalışmaları bulacaksınız. Elbette sistemin kullanımı oldukça geniş bir alana tekabül ediyor. Sözgelimi tiyatro salonları, konferans salonları veya toplantı salonları için sistemi talep edebilir ve en kısa süre içerisinde kurulumunu firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle bilmeyenler olabileceği için sistemin nasıl işlediğini ve firmamızın hangi türde hizmetler sağladığını aktarmaya çalışalım.

Daha Fazla

Gece Görüşlü Kamera Sistemleri

Kızılötesi dalga boyunda görüntü kaydetme özelliğiyle, zifiri karanlıkta bile net ve yüksek çözünürlükte görüntü akışı sağlayan yeni nesil IR led teknolojili kameralarla güvenlik sistemleriyle gece saatlerinde güvenlik denetimi yapmak problem olmaktan çıkıyor.

Daha Fazla

Turnike Sistemleri

Modern toplumun yaşam koşulları artık mekanik ve elektronik otomasyon sistemlerle çok daha kolay ve düzenli bir hale geliyor. Sözgelimi bazı binaların giriş çıkışlarını kontrol altında tutan turnike sistemleri belirtmiş olduğumuz sistemlere iyi bir örnek ve eğer bu sistemi kurmak istiyorsanız firmamızın profesyonel desteğinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Üstelik son derece makul fiyatlar eşliğinde oldukça fonksiyonel uygulamalarımız sizleri bekliyor. Dilerseniz şimdi kurulumu oldukça kısa sürede tamamlanabilen ileri teknoloji ürünü kontrol mekanizmasına sahip turnike sistemleri hakkında diğer önemli ayrıntıları paylaşmaya çalışalım.

Daha Fazla

Bariyer Sistemleri

Modern şehir yaşamının popüler uygulaması bariyer sistemleri kurulum ve montaj hizmetlerinin gerçekleştirildiği web sayfamıza hoş geldiniz. Firmamız söz konusu sistemlerin profesyonel şekilde sahaya aktarılması ve talepleriniz doğrultusunda akıllı bariyer sistemleri kurulması üzerine dizayn edilmiştir. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve her biri farklı amaçlar için tasarlanmış değişik bariyer otomasyonları hakkında sizleri kapsamlı şekilde bilgilendirelim. Öncelikle bu sistemin hedeflenen amacı ve kullanın stratejisinin sizler tarafından belirlenmesi gerekecektir. Sözgelimi bir alışveriş merkezi için bu tarz bir otomasyon düşünülüyor ise farklı bir model veya sistemi bir otopark işletmeniz için düşünüyorsanız çok daha farklı bir model kurulumu söz konusu olacaktır. Bunun nedeni her bir farklı modelin opsiyonel kullanımının değişiklik göstermesidir diyebiliriz.

Daha Fazla

Hikvision IP Video İnterkom Sistemleri

Hikvision IP Video İnterkom sistemleri klasik diafon konuşma sistemlerinden daha üstün teknolojik IP altyapısı ile dijital görüntülü konuşma yapılabilen, dairenizde olmadığınızda gelen kişilerce sesli ve görüntülü mesaj alabileceğiniz kapsamlı bir sistemdir.

Daha Fazla

Panasonic Güvenlik Kamera Sistemleri

En zorlu koşullarda bile en yüksek görüntü kalitesi elde etme prensibini benimsemiş Panasonic Güvenlik sistemeleri ile 7/24 kararlı çalışan sistem çözümleri. Entegre çözümleri ile geçiş kontrol sistemleri ve benzeri entegrasyona uygun güvenilir donanım desteği sunar.

Daha Fazla

Hikvision Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dünyanın en büyük güvenlik sistemi üreticisi olan Hikvision, Hırsız Alarmı, Güvenlik Kamerası, Access Kontrol, IP İnterkom, Termal Kamera Çözümleri ve bir çok güvenlik sistemi çözümünde lider üretici konumundadır.

Daha Fazla

Dahua Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dahua ürünlerinin ülke çaplı satışını yapabilme adına dahua-tr.com isimli E-Ticaret sizemizi kurduk ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirdik. Firma olarak dahua-tr.com web sitesi üzerinden gelen tüm taleplere cevap verip, proje firmalarına çözümler sunmaktayız.

Daha Fazla

Kablosuz Alarm

Kablosuz alarm sistemleri kablo çekilmesi çok zor veya estetik olarak uygun olmayan mekanlarda kullanım için tasarlanmış olup, Güvenilir 433Mhz frekansı ile kablosuz çözümler sunar.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri; isminden de anlaşıldığı gibi ev veya iş yerlerinde olası vakalara karşı elektronik olarak alacağınız tedbirlerin bütünüdür. Hırıszlık, Yangın, Gaz kaçağı gibi durumlarda alarm sistemleri ve görüntülerin izlenip kaydedilmesinde kamera sistemleri çözümler sunar.

Daha Fazla

Genel Seslendirme Sistemleri

Bilindiği üzere bazı büyük kompleks sitelerde ve tesislerde duyuru amaçlı genel seslendirme sistemleri kurulumuna çeşitli amaçlarla her zaman ihtiyaç duyulur. Bazı tesislerde yasal olarak bulundurulması zorunlu olan bu teknoloji aynı zamanda oldukça yarayışlı ve verimli şekilde kullanılabilmektedir. Bunun nedeni aynı anda binlerce insana ulaşılabilmesi ve istenilen mesajların saniyeler içerisinde aktarılmasıdır.

Daha Fazla

Termal Kamera Sistemi

Başta konvansiyonel güvenliğin sağlanması ve sağlık taramaları olmak üzere termal kamera sistemi bugün pek çok farklı boyutta önemli görevler yapıyor. Eğer sizlerinde kapalı veya açık alanda kullanılmak üzere bu tarzda bir uygulama arayışınız varsa söz konusu sistemin kurulum ve montaj hizmetlerini gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. Ayrıca uzun yıllara yayılan bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile son derece kısa zamanda ve gayet başarılı şekilde uygulama sahalarına aktarıyoruz. Üstelik gayet cazip fiyat koşullarında sorunsuz bir şekilde çalışacak sistem kurulduktan sonra teknik desteğimizle her zaman yanınızda oluyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve uygulamamız hakkında kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır.

Daha Fazla

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemleri araç geçiş noktalarına konumlandırılan güvenlik kameralarından elde edilen resim formatındaki görüntüleri yazılım ile yazı formatına çevirir. Yazı formatına çevirilen bu plakalar plaka tanıma yazılımı ile sistemde belirlemiş olduğumuz senaryoya göre giriş veya çıkışta bulunan bariyeri aktif edip, bariyerin açılmasını sağlarlar.

Daha Fazla

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası iç ortam, dış ortam ve 7/24 çalışa bilme özelliği ile üretilen kameralar olup, gündüz ve gece zifiri karanlık tabir edilen ışık ortamında dahi görüntü alabilen kameralardır. Niteliklerine göre gündüz renkli, gece ise siyah beyaz görüntü üretirler. Gelişmekte olan teknoloji ile bazı güvenlik kameraları gece çok düşük ışıkta renkli görüntü elde edilebiliyor ve sistemde eğer analiz yazılımı kullanılıyor ise analiz programının işini kolaylaştırıyor.

Daha Fazla

Dahua DHI-ASI7213X-T1 Isı Ölçer Özellikli Yüz Tanıma Terminali

Dahua DHI-ASI7213X-T1 Isı ölçerli yüz tanıma terminalleri ile pandemi döneminde geçişlerinizi kontrol altın alın. Yoğun geçiş alanlarında vücut ısısının tespitinde etkili ve en ekonomik maliyetli çözümlerden olup, maske kontrolü ve ısı eşik değeri üzerinde kişilerin geçişini kısıtlamak amacı ile üretilmiştir.

Daha Fazla

Hikvision DS-K1TA70MI-T Isı Ölçerli Yüz Tanıma Terminali

Hikvision DS-K1TA70MI-T Isı ölçerli yüz tanıma terminalleri ile pandemi döneminde geçişlerinizi kontrol altın alın. Yoğun geçiş alanlarında vücut ısısının tespitinde etkili ve en ekonomik maliyetli çözümlerden olup, maske kontrolü ve ısı eşik değeri üzerinde kişilerin geçişini kısıtlamak amacı ile üretilmiştir.

Daha Fazla

DSC Alarm Sistemi

Tyco elektroniğin ürettiği DSC Alarm sistemi markası dünyaca kabul görmüş en bilinen alarm sistemi markaları arasındadır. Türkiye' de DSC markası pazar lideri olup, kablolu ve kablosuz bir çok ürün gamına sahiptir.

Daha Fazla

İş Yeri Alarm Sistemleri

İşyeri Alarm Sistemleri sayesinde birçok insanın bir arada çalıştığı, ziyaretçi sayısının ve güvenlik kaygısının da doğal olarak yüksek olduğu alanlarda yeni nesil teknolojiler doğrultusunda güvenlik hizmeti sağlayan bir sisteme sahip olmanın avantajları bir hayli fazladır. İş yerinizi hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi birçok tehlikeye karşı korumak için hayatınızı kolaylaştıran iş yeri tipi alarm sistemleri, sizi ve güvenlik operatörünüzü her türlü tehlikeye karşı erkenden uyarır ve hızlı bir şekilde önlem alınmasını sağlayarak bu tarz felaketlerden minimum hasarla kurtulmanız için yardımcı olur.

Daha Fazla

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri 2 farklı alt yapı teknolojisi ile aynı işlevi görür fakat teknolojik farklılıkları ihtiyacınıza göre seçilmelidir. Ekonomik bir sisteme ihtiyaç duyanlar için analog sistemler, güvenlik düzeyine önem verilen alanlarda network ip kameralar tercih edilmelidir.

Daha Fazla

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri geniş bir tabir olup, hırsızlık vakasından yangın hadisesine kadar bir çok alanda algılayıcı sistemlerden oluşur. Güvenlik kameraları, geçiş kontrol sistemleri, alarm sistemi ve biometrik sistemler gibi elektronik güvenlik sistemleri çözümleri tek bir çatı altında toplanabilir.

Daha Fazla

Dahua DHI-ASI7213Y-V3-T1 Yüz Tanıma Cihazı

Dahua DHI-ASI7213Y-V3-T1 Isı ölçer özellikli Yüz Tanıma Cihazı ile geçiş noktalarının kontrollü yapılmasını sağlar, geçiş yapan kişilerin anlık yüz ısı değerini ölçer. Isı değeri ölçümü ile birlikte yüzde maske kontrolü yapıp, maskesiz geçişleride engelleyebilirsiniz.

Daha Fazla

HD Güvenlik Kamerası

HD, Full HD ve 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebilen güvenlik kameraları ile projenie uygun çözünürlüklerde HD güvenlik kamerası. Her elektronik sistemde olduğu gibi gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcıların yararına maximum fayda sağlayacak şekilde yeniliğe uğrar.

Daha Fazla

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Kamera sistemlerinde kullanılan bir çok güvenlik kamera çeşitleri olup, her mekana uygun çözümler ile tüm ihtiyaçları karşılayabilir. İç ortamlarda Dome kameralar, Dış Ortamda Bullet ve PTZ kameralar, sınır alanları ve geniş alanlarda lazer kameralar ve ısı ölçebilen termal kamera ile bir çok güvenlik kamera çeşitleri vardır.

Daha Fazla

ZKTeco TDM95E Sıcaklık Algılama Modülü

ZKTeco sıcaklık algılama modülü ile ekonomik çözümler noktasında ısı ölçümü ve vücut sıcaklığı tespitlerinde etkili bir çözümdür. Isı eşik değeri aşılması durumunda yüksek ateş uyarı sistemi olarak geliştirilen bu sistemlerde yüz tanıma terminali entegrasyonu ile çözümler sunabiliyoruz.

Daha Fazla

Acil Anons Sistemi

Bilindiği üzere kompleks yapılar ve büyük tesislerde acil anons sistemi bulundurulması şarttır. Aksi takdirde bu büyük yapıda ihtiyaç duyulan çağrılar iletilmesi gereken yerlere çok geç ulaşacağından çeşitli aksamalara neden olacaktır. Elbette bu duyurular sadece belirli bir hizmet talebi için gerçekleşmez ve bazen acil durumların hızlı bir şekilde duyurulmasına ihtiyaç duyulur. Sözgelimi bir hastanenin doktor çağrısı veya bir kamu kuruluşunda mobil ekibin göreve çıkarılması gibi daha pek çok farklı alanda bu sistemin varlığına ihtiyaç bulunur. Peki, sistemi nasıl edineceksiniz ve sistemin diğer teknik ayrıntıları nelerdir. Dilerseniz acil anons sistemi nasıl bir süreç sonunda kuruluyor biraz daha yakından inceleyelim.

Daha Fazla

Seslendirme Sistemleri

Büyük yapılarda içerisinde yaşayanları herhangi bir şekilde bilgilendirmek için kullanılan seslendirme sistemleri belirli statüdeki yapılar için zaten yasal sorumluluk. Eğer sizlerde bu tarz bir sistemi kurmak üzere arayış içerisinde bulunuyorsanız firmamızın ileri teknoloji ürünü sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve sistemlerimiz hakkında çok daha kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır. Sonrasında sistemin kurulacağı adrese gelinerek öncelikle bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri

Özellikle büyük ve kompleks yapılarda yaşayanları başta yangın tehlikesi olmak üzere her türlü riskli konuda uyarmak için geliştirilen acil anons ve seslendirme sistemleri bugün için vazgeçilmez sistemler arasında yer alıyor. Sistem bir bütün olarak değerlendirildiğinde pek çok farklı donanıma ihtiyaç duyuyor. Üstelik birbiriyle entegre şekilde çalışması gereken bu sistemler belirli bazı kriterleri taşıyan yapılarda yasal zorunluluk. Binaların yangından korunmasına dair yönetmelik çerçevesinde 5000 metrekareden daha büyük inşaat alanları veya yüksekliği 51,5 metreyi geçen tüm binalarda sistemin kurulu bulunması yasal zorunluluk. Ayrıca 200 yataktan fazla kapasitesi bulunan oteller ve içerisinde dolaşım halinde 1000 kişinin bulunduğu yapılar yine bu hayati önem taşıyan sistemi kurmak zorundadır.

Daha Fazla

Termal Kamera ile Korona Virüs Tespiti

Tüm dünya Korona virüs ile mücadelede etkili çözümler arayışında olup, elektronik olarak virüs tespiti olmasa bile standart ısı değerinin üzerinde ateşli kişilerin tespitinde kullanılan termal kameralar mevcuttur.

Daha Fazla

Honeywell Morley IAS

Morley IAS Yangın Algılama Sistemleri

 

Morley  yangın algılama sistemleri ile ev veya işletmeniz için yangın güvenliği çözümleri sunuyoruz. Yangın alarmı ve hırsız alarm sistemlerinde dünya da lider markalar arasında yer alan Honeywell markası ile profesyonel alarm sistemi çözümleri sunuyoruz.

Daha Fazla

Adresli Yangın Alarm Sistemi

Toplu yaşam gerektiren yapılarda kullanılan adresli yangın alarm sistemi yangın tehlikesi karşısında can ve mal kayıplarının önüne geçiyor. Buradan hareketle geliştirilen sistem birçok ilave donanımın bir araya gelmesinden oluşuyor. Erken uyarı sistemlerinin dışında aynı zamanda yangın söndürme tertibatı ile desteklenebilen bu donanım ileri teknoloji ürünü cihazların eşgüdümlü çalışması ile verimli bir kullanıma dönüşebiliyor. Yüksek performanslı ve çok özel işlevselliğe sahip bir kontrol mekanizması ile desteklenen adresli yangın alarm sistemi yasal bakımdan gereklilikleri fazlasıyla karşılıyor. Tertibatın kurulumu öncesinde bir fizibilite çalışmasına ihtiyaç bulunuyor ve bu çalışmanın ardından sistemin kurulumu çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşebiliyor. Ancak sistemi edinmek isteyenlerin öncelikle adresli yangın alarm sistemini daha yakından tanımalarında büyük yarar bulunuyor.

Daha Fazla

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama sistemleri ile yeni nesil elektronik güvenlik sistemlerinde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hayati önem taşır. Yangın gibi afetleri önlemek, insanların ve diğer canlıların hayatını korumak için tasarlanan en temel güvenlik önlemleri arasında yangın ihbar sistemi yer alır. Bu sistem olası bir yangını henüz başlamadan ya da etrafa yayılarak daha büyük bir hasara neden olmadan saniyeler içerisinde fark eder. Hayati koruma sağlayan bu sistemin kusursuz bir şekilde çalışması, en ufak bir hata ya da sorun çıkmadan işlevini yerine getirmesi gerekir. Yangın algılama sistemleri yangın yönetmeliğine göre tasarlanır ve güvenlik konusunda uluslararası standartlar ölçü olarak kabul edilir.

Daha Fazla

Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri günümüzde otoparkların kontrolünün ve güvenliğinin sağlanması, araç sahiplerinin gözünün arkada kalmaması için bir hayli önemlidir. Otopark güvenliğinin teminatı için en geçerli yöntem ise otopark bariyer sistemleridir. Yeni nesil teknolojik özellikler ile her geçen gün gelişen ve daha geniş hizmetler sunan otopark bariyer sistemleri, aracınızın güvenliğini sağlamakla birlikte hızlı ve işlevsel çalışma metodu sayesinde de beğeni toplar. Alışveriş merkezleri, havaalanları, toplu konutlar, büyük iş merkezleri, büyük okullar ve üniversiteler başta olmak üzere ortak kullanıma açık birçok yerde kullanılan otopark bariyeri; araç sahiplerinin ve otoparkın hizmet ettiği alanları paylaşan insanların gönlünü ferah tutan bir sistem olarak hizmet verir.

Daha Fazla

Turnike Sistemleri

Günümüzde güvenliğe verilen önem bir hayli büyüktür. Bu bağlamda gelişmiş güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulurken, en çok kullanılan güvenlik yöntemlerinden birisi olan turnike sistemi de birçok alanda yoğun bir şekilde kullanılır hale gelmiştir. Eğitim kurumlarında öğrenci ya da personel giriş çıkışları, stadyumlarda ve biletli etkinliklerde seyirci giriş çıkışları, devlet kurumları ve özel şirketlerdeki giriş çıkışlar veya toplu ulaşım istasyonlarında elektronik bilet kontrolü için kullanılan turnike geçiş sistemi, teknolojinin etkisiyle yeni nesil özellikler kazanarak gelişmiş hizmetler sunmaya devam eder. Güvenliğin yanı sıra insanların giriş ve çıkış hareketlerini tarih ve saate göre kayıt altında tutmak için de kullanılan turnike sistemleri, güvenlik ihtiyacı hisseden birçok kurumun vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Daha Fazla

IP Kameralar

IP kameralar ve IP video görüntüleme sistemleri, video kayıtlarını canlı olarak takip etmek ve uzaktan erişim alternatifleri ile güvenliği en üst seviyeye taşımak isteyenlere çok sayıda seçenek sunar. İnternet aracılığıyla veri gönderip alan kameralar, dilediğiniz herhangi bir yeri online olarak izleyebilmenize olanak tanır.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri; konut gibi kişisel yerleşim alanları ya da ofis, mağaza, şirket gibi iş yerlerini korumak için tasarlanmıştır. İzinsiz girişleri engelleyen, yangın ya da su baskını gibi olumsuz durumlarda hızlıca aksiyon almanızı sağlayan güvenlik sistemi; kişisel, kurumsal, endüstriyel, ticari ya da askeri mülklerde kullanılmaktadır.

Kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için başvurabileceğiniz profesyonel çözümlerden biri olan güvenlik sistemleri ile olası tehditleri en aza indirebilir, kazalara karşı erken müdahale şansı yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla

Gece Görüş Kamerası

Gece görüş kamerası ve buna bağlı sistemler, ev ve iş güvenliğini sağlamak adına en yararlı sistemlerden biridir. Pek çok hırsızlık ve moral bozucu girişimlerin gece karanlığında yapıldığı düşünüldüğünde, gece görüş özelliği sunan bu kameraların önemi daha da ortaya çıkar.

Daha Fazla

Ev Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri, evinizi ya da iş yerinizi istenmeyen durumlara karşı korumanıza yarayan elektronik yapılardır. Yaşam alanlarınızın güvenli ve huzurlu olması, kaliteli bir yaşam için en önemli konudur. Mavi Alarm tarafından sunulan ev güvenlik sistemleri, ailenizi ve yıllar boyunca emek vererek oluşturduğunuz kazançlarınızı korumanıza yardımcı olur. Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi durumlar için geliştirilmiş olan güvenlik sistemleri, global markaların hazırladığı sistemlerdir. Kolay kullanımı sayesinde pratik bir deneyim sunan ürünler, evinizi ya da iş yerinizi dilediğiniz her yerden kontrol edebilmenize veya istemediğiniz durumlar karşısında çabuk reaksiyon alabilmenize yardım eder.

Daha Fazla

AHD Kameralar

AHD kameralar; Analog HD kamera sistemi olarak da bilinen (Analog High Definition) kamera sistemi, besleme gerilimi ve koaksiyel kablo ile çalışır. Kameradan gelen görüntü DVR cihazına iletilir. DVR cihazı sayesinde dijital veriye dönüştürülen görüntüler belirlenen formatlarda sıkıştırılır ve disk üzerine kaydedilir.

Daha Fazla

En İyi Güvenlik Kamerası

En iyi güvenlik kamerası ile yaşam alanlarını konforlu ve huzurlu mekanlara dönüştürebilmek, kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğinden emin olmanızla yakından ilgilidir. Güvenli mekanlar için yeni nesil teknolojilerle tasarlanan Mavi Alarm güvenlik sistemleri sayesinde yaşam alanlarınızı en iyi şekilde koruyabilir, gerçekleşebilecek birçok olumsuz duruma karşı önleminizi alabilirsiniz.

Daha Fazla

CCTV Güvenlik Kamerası

CCTV Güvenlik kamerası günümüzde ev ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamak üzere kullanılan teknolojik ekipmanların başında gelir. Diğer adı kapalı devre izleme sistemi olan güvenlik kameraları, 7/24 kayıt yeteneğine sahip olmasıyla hırsızlık ve gasp gibi girişimlere karşı güvenliğin sağlanması için kullanılır.

Daha Fazla

Hikvision

Hikvision dünyanın en büyük güvenlik sistemi üreticilerinden olup, elektronik güvenlik ürünleri alanında lider üretici konumundadır. Hikvision IP Kamera ve Analog güvenlik kamera sistemleri, Bu ürünlere bağlı DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının üretimi. PTZ Kameralardan Lazer görüş kabiliyetine sahip Speed Dome Kameralara kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere hızlı adapte olan, kendi teknolojisini üreten ve kullanıcılara kolay kullanım çözümleri ile bir çok güvenlik firması tarafından tercih edilmektedir. 2001 yılında ÇİN in Hangzou eyaletinde kurulan firma 2018 yılı da dahil olmak üzere halen global çapta best seller olarak liderliğini sürdürmektedir.

Hikvision güvenlik sistemleri kategorisinde üretim yapmış olduğu ürün çeşitliliğini aşağıda sıralıyoruz ve MaviAlarm olarak Hikvision markasının DPP partneri olma gururunu yaşıyoruz. Tüm Hikvision projeleriniz için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Daha Fazla

Dahua

Dahua Global çapta büyük  üreticilerinden olup, güvenlik sistemi alanında kendi ürünleri üretmektedir. Dahua IP Kamera ve Analog güvenlik kamera sistemleri, Bu ürünlere bağlı DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının üretimi. PTZ Kameralardan Lazer görüş kabiliyetine sahip Speed Dome Kameralara kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere ilave olarak kendi yeniliklerini de katan kendi teknolojisini üreten ve kullanıcılara kolay kullanım çözümleri ile bir çok güvenlik firması tarafından tercih edilmektedir. 2001 yılında ÇİN in Hangzhou eyaletinde kurulan firma ülkemizde en çok satan marka liderliğini sürdürmektedir.

Dahua güvenlik sistemleri kategorisinde üretim yapmış olduğu ürün çeşitliliğini aşağıda sıralıyoruz ve MaviAlarm olarak Dahua markasının Proje partneri olma gururunu yaşıyoruz. Tüm Dahua projeleriniz için lütfen bizim ile iletişime geçin

Daha Fazla

Yangın Alarmı

Yangın alarmı sistemlerinde konvansiyonel ve adresli algılama çözümleri ile ekonomik veya profesyonel ürünlerden olaşan sistemlere sahip olursunuz. Konvansiyonel sistemin ekonomik bir çözüm olarak sunulmasının yanında orta büyük çaplı projeleriniz de adresli yangın algılama sistemleri tercih edilir.

Daha Fazla

Bosch Güvenlik Sistemleri

Bosch güvenlik sistemleri kategorisinde ürettiği ürün ve çözümler ile dünyada lider bir üretici konumundadır. Orta ve büyük çaplı projelerde profesyonel olarak uçtan uca çözümler sunar. İşletme içerisinde yangın hadiselerine karşı yangın algılama sistemleri. Yangın anında tahliyeyi kolaylaştıracak acil anons sistemleri. Geçiş noktalarında kontrollü geçişler için kartlı geçiş sistemi. Gözetim için IP video kamera sistemleri ve hırsızlık vakaları için hırsız alarm sistemi çözümleri sunar. Çatı yazılım ile tüm bu çözümleri tek bir noktadan izler, kontrol eder ve yönetirsiniz. Her bir çözüm çatı yazılım yardımı ile tam entegre olarak çalışır. Tek bir merkezden tüm güvenlik sistemi çözümlerinizi kontrol edebilme avantajını yaşarsınız.

Daha Fazla

Termal Kamera Sistemleri

Termal kamera sistemleri, güvenlik ihtiyacının artması ile günümüz teknolojisi sayesinde her yerde kullanılabilir hale gelmiştir. Çeşitli özelliklere sahip güvenlik kameraları, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Pandemi sürecinde önemi gittikçe artan güvenlik sistemlerinden biri olan termal kamera sistemi, sahip oldukları teknik özellikler sayesinde AVM, plaza, iş yerleri gibi birçok mekanda tercih edilir.

Daha Fazla

Ev İçin Güvenlik Sistemleri

Kişisel alanların korunması, ev sahipleri için gün geçtikçe daha da önemli bir konu haline gelmiştir. Özel ve değerli eşya bulunan oda, kasa gibi alanların yanı sıra evlerde de kullanılan güvenlik ve kilit sistemleri, hırsızlık veya güvenlik ihlali gibi olaylarda devreye giren önemli savunma sistemlerinden biridir.

Daha Fazla

Bosch Yangın Alarm Sistemleri

Bosch Yangın Alarm Sistemleri ile can ve mal güvenliğinin günün her saati kontrol altında tutulduğu çeşitli kullanım alanlarına ve teknolojik özelliklere sahiptir. Teknolojinin öne çıktığı bu sistemler, hem iç mekanlarda hem de açık arazilerdeki zorlu hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir.

Daha Fazla

En İyi Güvenlik Sistemleri

En iyi güvenlik sistemleri, her türlü iç ve dış mekanda kullanılabilen, çeşitli yöntemlerle hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi tehditleri önleyen sistemlerdir. Günümüzde gittikçe artan güvenlik ihtiyacı ile birlikte ortaya çıkan bu sistemler, evlerin yanı sıra ofis ve tüm iş yerlerinde tercih edilebilir.

Daha Fazla

Adreslenebilir Yangın Alarm Sistemleri

Adreslenebilir yangın alarm sistemleri, günümüzde her türlü yaşam alanında kullanılan güvenlik sistemleridir. Çeşitli kullanım alanları bulunmasının yanı sıra farklı özelliklere de sahip olan bu sistemler, can ve mal güvenliğini korumak amacıyla günün her saati aktif olarak çalışır. Adreslenebilir yangın alarm sistemleri ise entegrasyona açık olması ve noktasal tespitler yapabilmesiyle öne çıkar.

Daha Fazla

Honeywell Yangın Alarm Sistemleri

Honeywell yangın alarm sistemleri günümüzde geniş bir kullanım alanı bulunan güvenlik sistemleridir. Kullanıldığı alana göre çeşitli modelleri bulunan yangın algılama sistemleri, mal ve can güvenliğini sağlamada büyük bir öneme sahiptir. Dünya çapında yüksek kaliteli güvenlik sistemleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Honeywell, geliştirdiği üstün teknolojili sistemleri ile günün her saati kesintisiz güvenlik sağlar. Türkiye’de sıklıkla kullanılan güvenlik markalarından biri olan Honeywell’in yangın algılama sistemleri toplu yaşam alanlarında kullanılır.

Daha Fazla

PDKS

Açılımı “Personel Devam Kontrol Sistemi” olan PDKS, günümüzde işletmeler ve kurumsal firmalar tarafından kullanılan, iş yerlerindeki personellerin giriş çıkışlarını kontrol etmek için üretilen bir güvenlik sistemidir. Özellikle kalabalık iş yerleri ve fabrikalarda bir ihtiyaç haline gelen PDKS, yazılım üzerine kurulu bir sistemdir ve kendi içinde birkaç çeşide ayrılır. Her türlü kalabalık kurum ve kuruluşlarda personel takip sistemi kullanmak mümkündür.

Daha Fazla

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri; geniş bir kullanım alanı olan, kartların anahtar veya şifre görevi gördüğü yeni nesil güvenlik sistemleridir. Son teknoloji ile üretilen kartlı geçiş sistemi modelleri, evlerden iş yerlerine, kasa, oda, kilit veya turnikelerde kullanılabilir. Günümüzde güvenlik ihtiyacının yanı sıra denetim amaçlı da kullanılabilen şifreli geçiş sistemi, uzun ömürlü ve pratik yazılımlara sahiptir.

Daha Fazla

Kablosuz Alarm Sistemi

Teknolojinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde evlerimizi ve işletmelerimizi davetsiz misafirlerden korumanın ve yaşanabilecek sağlık sorunları gibi olumsuz durumlar karşısında yardım istemenin en güvenilir yolu, alarm sistemleridir. İş yerlerinin ve evlerin güvenliğinde büyük rol oynayan alarm sistemleri, varlıklarımızı ve en önemlisi ailelerimizi korur. Kolay kullanımı ve üstün özellikleri ile öne çıkan kablosuz alarm sistemlerinin kurulumundan önce uzman ekipler keşif çalışmalarında bulunur ve ardından hızlı kurulum gerçekleştirilir. Kablosuz alarm sistemi güvenlik şirketleri ile senkronize çalışır. İş yerinizde olmadığınız zamanlarda veya evinizde uyuduğunuz sıralarda alarm sistemlerine güvenebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Alarm Sistemleri

Güvenlik alarm sistemleri, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini koruma altına alan teknolojik sistemlerdir. Farklı teknik özellikler ile donatılan bu tasarımlar, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özel güvenlik mekanizması ile yaşam alanınızı ve sevdiklerinizi korur. Gün geçtikçe daha çok önem kazanan bu teknolojik ürünlerin işlevselliğinden siz de yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla

IP Güvenlik Kamerası

IP Güvenlik Kamerası ev, ofis, fabrika ve daha pek çok yerin güvenliğini sağlamak için en sık tercih edilen güvenlik sistemidir. İç ve dış mekanlarda kullanım için ideal olan kameralar, güvenli ve huzurlu bir alan yaratmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla

İnterkom Sistemleri

İnterkom sistemleri, iş yeri ve apartmanlar için geliştirilen detaylı bir iletişim kanalıdır. Standart bas konuş sistemlerinden farklı olarak interkom sistemi ile iletişimin yanı sıra, güvenlik sağlama fonksiyonu da elde edilir. Ses ve görüntü aktarımı yapabilen yeni nesil sistemlerde, iyi yönlü iletişim kurulabilir. Bir noktadan mikrofon kullanıldığında, karşı farklı bir noktadan cevap verilebilir. İletişimi son derece pratik bir hale taşıyan sistemlerin, güvenlik kameraları ile entegre edilebilir olması da genel olarak işletmeler için büyük avantajdır. Gelin, birlikte interkom sistemlerini biraz daha yakından inceleyelim.

Daha Fazla

Daifon

Görüntülü kapı telefonları olarak bilinen diafonlar; daire, ofis, villa gibi yerlerde kapı dışarısında bulunan kişiler ile görsel ve işitsel olarak iletişim kurmaya yarayan cihazlardır. Ev sahibinin kontrolünde olan bu ürünler, girişte yapılan çağrıları yönetmeye yardımcı olur. Görüntülü olarak kullanıma hazır olan diafon modelleri gelen kişiyi tanımaya ve konuşmaya olanak tanır. Güvenlik amacıyla tasarlanan bu ürünler, yaşam alanlarını korumada oldukça başarılı sonuçlar gösterir.

Daha Fazla

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kamera ve Güvenlik Sistemleri üzerine Mavi Alarm, 10 yılı aşkın süredir güvenlik, alarm ve yangın mekanizmaları üzerine çalışmalar yapan güçlü bir markadır. Tasarlamış olduğu başarılı ve benzersiz hizmetler ile sizlerin güvenliğini sağlar. Kişisel alanların korunması insanlar için oldukça önemlidir. Değerli ve özel eşyaları güvenle koruyabilmek için çeşitli güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulur. Hırsızlık ya da benzeri güvenlik ihlali durumlarında devreye giren işlevsel ürünlerle siz de özel alanlarınızın güvenliğini arttırabilir, kendinizi da huzurlu hissedebilirsiniz.

Daha Fazla

ExProof Güvenlik Sistemleri

Petrol, LPG, kömür, doğal gaz, şeker fabrikaları, kereste ve mobilya fabrikaları gibi yanıcı ve patlayıcı depolama alanları ile benzeri yüksek riskli bölgelerde ExProof güvenlik sistemleri sıkça tercih edilir. Birçok farklı sanayi dallarında iş icabı gereği veya onarım ve bakım esnasında oluşan patlayıcılara karşı önlem almak amacıyla tercih edilen ExProof güvenlik sistemleri; gaz, yanıcı madde buharı, toz veya elektrikli aletlerin neden olduğu faktörlerden oluşan tehlikeli durumlar karşısında, kişilerin ve kurumların tedbir alabilmesi amacıyla kullanılır.

Daha Fazla

Bosch AVIOTEC IP Starlight 8000

Bosch AVIOTEC IP Starlight 8000 güvenlik kamerası, kararlı duman ve alev algılamasında kusursuz bir sonuç elde eder. Bir güvenlik kamerasından görüntüleme ve daha fazlasını bekleyenler için ideal bir çözümdür.

Gelişen teknoloji ile birlikte video görüntüsü üzerinden hareketler ve yangın algılaması tespitleri gibi yapay zeka kullanan çözümler günlük hayatımızda kullanımı oldukça yaygındır. Bu teknolojiler beraberinde bir çok olası tehlikeleri felakete dönmeden tespit edip, ilgili yerlere yapılan bildirimler ile hayatımızı kolaylaştırır. Korumak kazanmaktan daha kolaydır sloganımız ile var olanı korumaya ve gözetlemeye dair profesyonel güvenlik sistemi çözümleri üretiyoruz.

Daha Fazla

Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemi günümüzde evlerin güvenliğinin sağlanması hem can ve mal güvenliği açısından hem de evinizden uzakta olduğunuz zamanlarda gözünüzün arkada kalmaması için bir hayli önemlidir. Evlerin güvenliği için en gelişmiş yöntem ise nitelikli bir ev alarm sistemi ile güvence sağlanmasıdır. Modern teknolojiler ile birlikte çok daha verimli hale gelen ev alarm güvenlik sistemleri sayesinde nerede olursanız olun eviniz için kafanızda bir endişe oluşmaz ve hayatınıza gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz. Ev tipi alarm sistemi ile korunan mekanlarda herhangi bir güvenlik ihtiyacı hissedildiğinde bu mekanlardaki alarm sistemleri, evin konumu ve iletişim bilgileri ile alakalı bütün detayları anında operatöre gönderir ve duruma müdahil olunması için sinyal verir.

Daha Fazla

Ortam İzleme Sistemi

Ortam izleme sistemi ile 7/24 çalışan sistemlerin anlık kontrolleri için geliştirilmiş olup, belirlenen ortamlardaki bazı parametreleri ölçmek ve analiz etmek için kullanılır. Çeşitli gerekçelerle denetim altında tutulmak istenen ortamların güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için geliştirilen sistem, ısı ve nem değerlerini ölçerek istenmeyen durumların yaşanmasını önler. Çevresel faktör izleme sistemleri olarak da bilinen ortam kontrol sistemi ısı ve neme ek olarak; su basması, duman, yangın, UPS/ şebeke voltajı, ışık, hava akımı, ortamda oluşan her türlü hareket ve kapı açılması gibi güvenlik açığı oluşturabilme ihtimali olan parametreleri takip eder. Bu çevresel faktörleri izlemek kurumsal ve özel şirketlerin, oluşabilecek problemleri önceden tespit ederek önlem almalarını sağlar. Böylece şirketlerin problemlerin çözümü için ayıracakları maliyet azalmış olur.

Daha Fazla

Kişi Sayma

Kişi sayma sistemleri ile belirli alanlara girişi kontrol etmek amacıyla kullanılır. Mekanlara alınacak kişilerin sayısını belirlemeye yardımcı olduğu için genellikle alışveriş mağazaları ve dükkanların girişlerine yerleştirilir. Mekan kapılarına yerleştirilen kişi sayma kamerası aracılığıyla kaç kişinin geldiğini belirleyen bu ürün, ilgili verileri daha önce senkronize edilen bilgisayar ekranına aktarır. Bir mekana alınacak kişi sayısının sınırlandırılması içinde tercih edilen sistem, belirlenen limitten fazla kişi geldiğinde ilgili kişi ya da birimleri uyarır. Led gösterge sistemi de bulunan cihaz, Led ekrana yansıyan dolu ve boş şeklindeki uyarıları gösterir. Kişiler bu gösterge verileri ışığında mekana giriş – çıkış yaparlar. Sosyal hayatı düzenlemeye yardımcı olan kişi sayma sistemi AVM ve mağazalardaki kapı girişlerine göre artırılabilir veya azaltılabilir.

Daha Fazla

Hybrone

Hybrone veri izleme çözümleri ile tüm aktif çalışan elektronik cihazlarınızın alarm durumlarını, cihaz sağlık durum kontrollerini ve arıza durumlarını anlık olarak bilgisine sahip olursunuz. Cihaz ve marka bağımsız olarak otomasyon sisteminizi cloud ortamında izleme ve bilgilendirme kabiliyetine kavuşturup, veri takip merkezi tüm bu aksiyonları anlık olarak size iletir. Güvenlik kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri, hırsız alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, IoT tabanlı cihazlar, araç takip ve izleme sistemleri, akıllı ev, akıllı bina ve izlenebilir tüm cihazların tek bir platformdan kontrolü için geliştirilmiştir. Sistemi kendi bünyenizde kontrol etmenin haricinde Biges 365 izleme merkezi bağlantısı ile sizin yerinize tüm durumları izleme merkezi gerçekleştirir ve senaryonuza uygun haber verilecek durumlarda anlık haberdar olursunuz.

Daha Fazla

Milestone

Milestone XProtect® güçlü bir VMS yazılımı olmakla beraber, kullanıcı dostu arayüzü ile oldukça kullanışlıdır. Açık platform yapısı ile globalde en çok kamera modelini destekleyen eşsiz çözümler sunar. Entegrasyona açık yapısı sayesinde sınırsız entegre sistemler ile geniş bir çevreye hitap eder. Milostone markasına ait donanım tarafında Milestone Arcus ve Husky NVR serileri ile bütünleşik çözümler sunar. 150 den fazla üreticiye ait 4000 e yakın ürün modellerinde IP Kamera, NVR ve DVR cihazlarının sayısal kodlamasını destekler. Entegrasyon için gerekli olan yazılım SDK sı sayesinde tüm çevre güvenlik sistemlerinizi tek çatı altında toplama ayrıcalığına kavuşursunuz. Axis, Bosch, Honeywell, Hikvision, Dahua ve Wisenet markalarının en çok tercih ettiği VMS yazılımıdır.

Daha Fazla

Nx Witness VMS Video Yönetim Yazılımı

Nx Witness VMS, kritik olayları izleyebilmeniz, analiz edebilmeniz ve bunlara tepki verebilmeniz için IP video kameraları keşfetmek, görüntülemek, kaydetmek ve yönetmek için tasarlanmıştır. Kolay kullanım ve platformlar arası bir IP video yönetim sistemi (VMS) / video gözetim yazılımıdır.

Daha Fazla

Ruijie

Günümüzde, işletmelerin hızlı ve güvenilir bir ağa ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Bu nedenle, Ruijie gibi önde gelen ağ üreticileri, yüksek performanslı ağ anahtarları ve kablosuz WiFi çözümleri sunarak işletmelerin ağ ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Daha Fazla

Honeywell Gent Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Güvenlik, modern yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir ve bu bağlamda yangın güvenliği ve alarm sistemleri, hayati öneme sahip olmuştur. Bu alanda öne çıkan markalardan biri de Honeywell Gent'tir. Honeywell Gent, teknoloji ve güvenlik alanındaki uzmanlığıyla bilinen küresel bir şirket olan Honeywell tarafından geliştirilmiş bir markadır.

Daha Fazla