Cooper Yangın Alarm ve İhbar Sistemleri

Cooper markası ile tüm yangın yönetmelikleri ile tam uyumu, kararlı çalışması, asılsız alarm üretmemesi, senaryo dışı kalmaması ve otomasyon entegrasyonu sayesinde profesyonellerin tercih edeceği çözümler üretmekteyiz.

Daha Fazla

Hilook Güvenlik Kamera Sistemleri

Hikvision markasının bir ürünü olan Hilook markası 2018 yılında üretime girmiş olup, Analog HD-TVI ürünler ve IP sistemlerde geniş bir ürün gamına sahiptir. Giriş ve orta düzey ürünleri ile ekonomik ürün avantajı sunar. İç ve dış ortam kullanımına uygun kamera sistemi çözümleri sunar.

Daha Fazla

Yüz Tanıma Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri kategorisinde biometrik tarama teknolojilerinden kişiye özel geçişler için yüz tanıma sistemi eşsiz bir geçiş güvenliği sistemidir. Geçişlerin gerçek kişilerce yapılması önem arz eden tüm alanlarda hızlı geçişler için yüz tanıma sistemleri.

Daha Fazla

Hikvision Access Kontrol Sistemleri

İşletmelerde personel giriş çıkışlarının kontrollü ve kayıt altında kalmasının önemi oldukça fazla olup, tüm bu süreçleri kişiye özel veya gruplar halinde senaryolandırmak ve ekonomik maliyetli çözümler için Hikvision Access Kontrol Sistemleri çözümü.

Daha Fazla

Gece Görüşlü Kamera Sistemleri

Kızılötesi dalga boyunda görüntü kaydetme özelliğiyle, zifiri karanlıkta bile net ve yüksek çözünürlükte görüntü akışı sağlayan yeni nesil IR led teknolojili kameralarla güvenlik sistemleriyle gece saatlerinde güvenlik denetimi yapmak problem olmaktan çıkıyor.

Daha Fazla

Hikvision IP Video İnterkom Sistemleri

Hikvision IP Video İnterkom sistemleri klasik diafon konuşma sistemlerinden daha üstün teknolojik IP altyapısı ile dijital görüntülü konuşma yapılabilen, dairenizde olmadığınızda gelen kişilerce sesli ve görüntülü mesaj alabileceğiniz kapsamlı bir sistemdir.

Daha Fazla

Panasonic Güvenlik Kamera Sistemleri

En zorlu koşullarda bile en yüksek görüntü kalitesi elde etme prensibini benimsemiş Panasonic Güvenlik sistemeleri ile 7/24 kararlı çalışan sistem çözümleri. Entegre çözümleri ile geçiş kontrol sistemleri ve benzeri entegrasyona uygun güvenilir donanım desteği sunar.

Daha Fazla

Hikvision Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dünyanın en büyük güvenlik sistemi üreticisi olan Hikvision, Hırsız Alarmı, Güvenlik Kamerası, Access Kontrol, IP İnterkom, Termal Kamera Çözümleri ve bir çok güvenlik sistemi çözümünde lider üretici konumundadır.

Daha Fazla

Dahua Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dahua ürünlerinin ülke çaplı satışını yapabilme adına dahua-tr.com isimli E-Ticaret sizemizi kurduk ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirdik. Firma olarak dahua-tr.com web sitesi üzerinden gelen tüm taleplere cevap verip, proje firmalarına çözümler sunmaktayız.

Daha Fazla

Kablosuz Alarm

Kablosuz alarm sistemleri kablo çekilmesi çok zor veya estetik olarak uygun olmayan mekanlarda kullanım için tasarlanmış olup, Güvenilir 433Mhz frekansı ile kablosuz çözümler sunar.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri; isminden de anlaşıldığı gibi ev veya iş yerlerinde olası vakalara karşı elektronik olarak alacağınız tedbirlerin bütünüdür. Hırıszlık, Yangın, Gaz kaçağı gibi durumlarda alarm sistemleri ve görüntülerin izlenip kaydedilmesinde kamera sistemleri çözümler sunar.

Daha Fazla

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemleri araç geçiş noktalarına konumlandırılan güvenlik kameralarından elde edilen resim formatındaki görüntüleri yazılım ile yazı formatına çevirir. Yazı formatına çevirilen bu plakalar plaka tanıma yazılımı ile sistemde belirlemiş olduğumuz senaryoya göre giriş veya çıkışta bulunan bariyeri aktif edip, bariyerin açılmasını sağlarlar.

Daha Fazla

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası iç ortam, dış ortam ve 7/24 çalışa bilme özelliği ile üretilen kameralar olup, gündüz ve gece zifiri karanlık tabir edilen ışık ortamında dahi görüntü alabilen kameralardır. Niteliklerine göre gündüz renkli, gece ise siyah beyaz görüntü üretirler. Gelişmekte olan teknoloji ile bazı güvenlik kameraları gece çok düşük ışıkta renkli görüntü elde edilebiliyor ve sistemde eğer analiz yazılımı kullanılıyor ise analiz programının işini kolaylaştırıyor.

Daha Fazla

Dahua DHI-ASI7213X-T1 Isı Ölçer Özellikli Yüz Tanıma Terminali

Dahua DHI-ASI7213X-T1 Isı ölçerli yüz tanıma terminalleri ile pandemi döneminde geçişlerinizi kontrol altın alın. Yoğun geçiş alanlarında vücut ısısının tespitinde etkili ve en ekonomik maliyetli çözümlerden olup, maske kontrolü ve ısı eşik değeri üzerinde kişilerin geçişini kısıtlamak amacı ile üretilmiştir.

Daha Fazla

Hikvision DS-K1TA70MI-T Isı Ölçerli Yüz Tanıma Terminali

Hikvision DS-K1TA70MI-T Isı ölçerli yüz tanıma terminalleri ile pandemi döneminde geçişlerinizi kontrol altın alın. Yoğun geçiş alanlarında vücut ısısının tespitinde etkili ve en ekonomik maliyetli çözümlerden olup, maske kontrolü ve ısı eşik değeri üzerinde kişilerin geçişini kısıtlamak amacı ile üretilmiştir.

Daha Fazla

DSC Alarm Sistemi

Tyco elektroniğin ürettiği DSC Alarm sistemi markası dünyaca kabul görmüş en bilinen alarm sistemi markaları arasındadır. Türkiye' de DSC markası pazar lideri olup, kablolu ve kablosuz bir çok ürün gamına sahiptir.

Daha Fazla

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sistemi kablo çekilmesi estetik olarak uygun olmayan veya kablo çekilmesi imkansız alanlarda kullanılabilir ve güvenilir iletişim frekansları ile diğer kablosuz frekanslardan etkilenmez.

Daha Fazla

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri 2 farklı alt yapı teknolojisi ile aynı işlevi görür fakat teknolojik farklılıkları ihtiyacınıza göre seçilmelidir. Ekonomik bir sisteme ihtiyaç duyanlar için analog sistemler, güvenlik düzeyine önem verilen alanlarda network ip kameralar tercih edilmelidir.

Daha Fazla

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri geniş bir tabir olup, hırsızlık vakasından yangın hadisesine kadar bir çok alanda algılayıcı sistemlerden oluşur. Güvenlik kameraları, geçiş kontrol sistemleri, alarm sistemi ve biometrik sistemler gibi elektronik güvenlik sistemleri çözümleri tek bir çatı altında toplanabilir.

Daha Fazla

Dahua DHI-ASI7213Y-V3-T1 Yüz Tanıma Cihazı

Dahua DHI-ASI7213Y-V3-T1 Isı ölçer özellikli Yüz Tanıma Cihazı ile geçiş noktalarının kontrollü yapılmasını sağlar, geçiş yapan kişilerin anlık yüz ısı değerini ölçer. Isı değeri ölçümü ile birlikte yüzde maske kontrolü yapıp, maskesiz geçişleride engelleyebilirsiniz.

Daha Fazla

HD Güvenlik Kamerası

HD, Full HD ve 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebilen güvenlik kameraları ile projenie uygun çözünürlüklerde HD güvenlik kamerası. Her elektronik sistemde olduğu gibi gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcıların yararına maximum fayda sağlayacak şekilde yeniliğe uğrar.

Daha Fazla

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Kamera sistemlerinde kullanılan bir çok güvenlik kamera çeşitleri olup, her mekana uygun çözümler ile tüm ihtiyaçları karşılayabilir. İç ortamlarda Dome kameralar, Dış Ortamda Bullet ve PTZ kameralar, sınır alanları ve geniş alanlarda lazer kameralar ve ısı ölçebilen termal kamera ile bir çok güvenlik kamera çeşitleri vardır.

Daha Fazla

ZKTeco TDM95E Sıcaklık Algılama Modülü

ZKTeco sıcaklık algılama modülü ile ekonomik çözümler noktasında ısı ölçümü ve vücut sıcaklığı tespitlerinde etkili bir çözümdür. Isı eşik değeri aşılması durumunda yüksek ateş uyarı sistemi olarak geliştirilen bu sistemlerde yüz tanıma terminali entegrasyonu ile çözümler sunabiliyoruz.

Daha Fazla

Acil Anons Sistemi

Bilindiği üzere kompleks yapılar ve büyük tesislerde acil anons sistemi bulundurulması şarttır. Aksi takdirde bu büyük yapıda ihtiyaç duyulan çağrılar iletilmesi gereken yerlere çok geç ulaşacağından çeşitli aksamalara neden olacaktır. Elbette bu duyurular sadece belirli bir hizmet talebi için gerçekleşmez ve bazen acil durumların hızlı bir şekilde duyurulmasına ihtiyaç duyulur. Sözgelimi bir hastanenin doktor çağrısı veya bir kamu kuruluşunda mobil ekibin göreve çıkarılması gibi daha pek çok farklı alanda bu sistemin varlığına ihtiyaç bulunur. Peki, sistemi nasıl edineceksiniz ve sistemin diğer teknik ayrıntıları nelerdir. Dilerseniz acil anons sistemi nasıl bir süreç sonunda kuruluyor biraz daha yakından inceleyelim.

Daha Fazla

Seslendirme Sistemleri

Büyük yapılarda içerisinde yaşayanları herhangi bir şekilde bilgilendirmek için kullanılan seslendirme sistemleri belirli statüdeki yapılar için zaten yasal sorumluluk. Eğer sizlerde bu tarz bir sistemi kurmak üzere arayış içerisinde bulunuyorsanız firmamızın ileri teknoloji ürünü sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve sistemlerimiz hakkında çok daha kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır. Sonrasında sistemin kurulacağı adrese gelinerek öncelikle bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla

Honeywell Morley IAS

Morley IAS Yangın Algılama Sistemleri

 

Morley  yangın algılama sistemleri ile ev veya işletmeniz için yangın güvenliği çözümleri sunuyoruz. Yangın alarmı ve hırsız alarm sistemlerinde dünya da lider markalar arasında yer alan Honeywell markası ile profesyonel alarm sistemi çözümleri sunuyoruz.

Daha Fazla