Hakkımızda

 

Hırsız Alarmı Güvenlik Kamerası, Yangın Algılama ve Geçiş Kontrol Sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız, dünyaca kabul görmüş markalar ile güvenlik sistemi çözümleri sunar.

 

Misyonumuz

Zayıf Akım ve Elektronik güvenlik sistemleri kategorisinde faaliyet gösteren firmamız dünyaca kabul görmüş global markalarda profesyonel çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur. Kurum, Kuruluş veya bireysel olarak caydırıcı ve önleyici sisteme ihtiyaç duyan her kesime hizmet verebilme konusunda çözümler üretiyoruz. Hizmetlerimizde uzman kadromuzdan aldığımız destek ile son kullanıcılara efektif çözümler sunuyoruz. Günümüzde gelişen teknolojiyi yakından takip edip, teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikler ile güvenlik sistemlerin sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz. Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde şirket kültürümüzü dinamikleştirmiş olduk.

 

Misyonumuz

Güvenlik endüstrisi sektörüne bağlı zayıf akım çözümlerinde satış ve satış sonrası hizmet politikamız ile öncü firmalar arasında olup, Kullanıcıları kaliteli ve ekonomik çözümlere ulaştırma imkanı sağlıyoruz. Güvenlik sistemi ihtiyaçlarının her kesime hitap edebilecek çözümleri sunma gayreti içerisindeyiz.

 

Biz Kimiz ?

Ticari olarak 2010 yılında faaliyete başlamış, Kurucusu ve kemikleşmiş kadrosunun 25 yıllık sektör tecrübesi bulunan, Kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz eden, satış ve sonrasında yerinde destek veren ve kurulduğundan bu yana kendini 15 kat büyütmüş bir işletmeyiz. Bünyemizde çalışan çalışma arkadaşlarının tamamı konusunda tecrübesi, güler yüzlülüğü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile değerlerimizi sağlam temellerde tutuyor.