Geçiş Kontrol Sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalabalık veya güvenlik düzeyi yüksek alanlarda yayaların ve araçların kontrollü bir şekilde geçişini sağlayan sistemler olup, bu geçişlerde güvenliği ve hızlı geçişi sağlar. Toplu yaşam ve çalışma alanlarında kayıtlı kişilerin giriş çıkış bilgilerinin kaydı ve yetkili olduğu alanlara girişini sağlar. Giriş çıkış bilgilerinin kayıt altına alınması ile çalışanların işletme içerisinde veya yetkili olduğu alanlarda geçirdiği zamanlar rapor edilebilir.

 

Toplu yaşam alanlarında IP interkom sistemi ile gelen misafirleri HD kalitede görüntü çözünürlüğünde sesli iletişim kurup, evde bulunulmadığı zaman mobil cihazlarınızdan bildirimler ile gelen misafirlerinizden haberdar olursunuz. Sistemde kullanılan ürünlerin uygun olması durumunda gelen misafirler sesli ve görüntülü bir şekilde mesaj da bırakabilir.

 

 Giriş ve çıkışlarda kart okuma, parmak izi ve yüz tanıma gibi alternatif giriş metodları kullanılabildiği gibi, tüm bu metodları bir arada kullanımı mümkündür.

 

Otopark alanlarında kayıtlı araçların plaka tanıma sistemi veya HGS sistemi ile hızlı geçişini sağlayıp, kişi bazında araç sayısı sınırlaması yapılabilir. Araç sınırlaması ile 1 kişinin 1 den fazla aracı kayıtlı olsa dahi park etme hakkı tanındığı kadar içeriye araç sokabilecektir.

 

Otopark alanlarında plaka tanıma sistemi ile ücretlendirme çözümleri üretiyoruz ve içeride geçirdiği zaman doğrultusunda ödeyeceği ücret hesabı veya abonelerin abonelik yönetimleri gibi yazılımsal çözümlerimiz ile bilet veya fiş gibi kayıt ürünlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Bu geçiş kontrolleri turnike ve bariyer sistemleri ile kontrol altına alınır ve her giriş noktasına uygun ürün gamı bulunmaktadır. Otopark alanları kollu bariyerler, site ve iş yeri alanlarında kollu veya hızlı geçiş turnikeleri, Stadyumlarda boy tipi turnike ve daha güvenli alanlar için yerden çıkan mantar bariyerler.

 

Toplu alışveriş merkezleri ve mağaza alanlarında müşteri takibi çözümleri ile alakalı içeriye giren kişilerin sayısını kişi sayma sistemleri ile yapıp, bu sayıları haftalık, aylık veya yıllık olarak raporlayabilirsiniz.

 

Access Control sistemi ile PDSK ( Personel Devam Takip Sistemi ) entegrasyonu sayesinde çalışanlarınızın maaş hesaplamasına kadar bir çok kaynağı burdan yönetebilirsiniz.

 

Tüm bu çözümlerin bir arada çalışabileceği entegre sistemlerden oluşan çözümlerimiz ile tüm alanlarınızda kontrollü geçişler sağlıyoruz.