Sosyal Mesafe Çözümleri

 

Pandemi sürecinde sosyal mesafelerin korunması konusunda giyilebilir teknolojinin kullanıldığı bir sistem olup, kalabalık çalışma ve dolaşım alanarında kişilerin birbirleri arasında 1.5 metre mesafe olacak şekilde oluşturulan mimari bir yapıya sahiptir. Kişilerin birleri arasında sosyal mesafenin korunması ve bu mesafenin ihlal edilmesi durumunda ilgili yerlere bildirim yapar. Çözüm olarak çalışanlarınıza üzerinde taşıyabilecekleri bir box ile anlık olarak işletme içerisinde ki konumu belirlenir ve sosyal mesafenin kontrolüne ek olarak mesafenin ihlal edildiği anda üzeirnde taşıdığı box kutudan titreşim uyarıları da alır. Alınan bu uyarılar ile sosyal mesafe aşımında kişiye ve ilgili yerlere ikazı yapılır.

 

 

Anlık denetimler, geçmişe dönük raporlamalar ile çalışanlarınızın ofis içerisinde, üretim alanlarında, yemekhane kalabalıklaşmaya müsait tüm alanlarda kullanılabilir yapısı ile pandemi sürecinde en etkili sistem çözümüdür.

 

Anlık Konum bilgileri ile kişilerin yetkisi veya olmaması gerektiği konumlarda alarm almak mümkün olduğu gibi üzerinde taşıdığı box kutusundan orada bulunmaması gerektiğine dair titreşim ile de uyarı alır.

 

Çözümler ile ilgili Broşür İçin Lütfen Tıklayınız