PDKS Personel Devam Kontrol Sistemi

 

PDSK Personel Devam Kontrol Sistemi

 PDSK, açılım olarak Personel Devam Kontrol Sistemi anlamına gelmektedir. Son zamanlarda çok çalışanlı iş yerleri için zorunlu hale gelen bu sistem için, Mavi Alarm ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. PDSK sistemi sayesinde, personellerin giriş çıkış saatleri kolay bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. Aynı zamanda bu kayıt altına alma işlemi sayesinde, personelin durumu, fazla mesaisi, şirket için hesaplamaları ve vardiya zamanlar gibi raporlar program üzerinden çok rahat bir şekilde hesaplanır. Mavi Alarm, sizlere en kaliteli ve güvenilir PDKS sistemleri sunarak hizmetine bu şekilde devam ediyor. Öncesinde ücretsiz keşif ile sizin için doğru proje hazırlanmaktadır. Sonrasında ise projenin yapılandırma kısmı gelir.

 PDKS sistemi iki ana kısımdan oluşur. İlk kısım personel giriş-çıkış verilerinin alınacağı veri giriş çıkış cihazlarıdır. İkinci kısım ise Personel Devam kontrol programıdır. Şirketimiz sizlere bu konuda gerekli bilgilendirmeyi yapmak için uzman kadrosu ile eğitim vermektedir. Bir çok farklı seçenek ile hizmetlerimize sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızı kullanma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda canlı destek hattı ile bağlantı kurmanız durumunda bizimle iletişime geçebiliriniz.

 PDKS cihazları, personel işe giriş çıkış durumunu kayıt altına alan, şirket için oldukça önemli bir sitemdir. Cihazlar genel olarak parmak izi okuyuculu, yüz taramalı ve ya kart okumalıdır. Bu şirketin beklentisine, çapına ve konumuna bağlı olarak değişiyor. Firma kendi ihtiyaçlarına uygun olarak doğru tarama sistemi uygulaması kullanmalıdır. Aksi takdirde, kendi durumuna aykırı davranmış olur. Cihazlar aynı zamanda çok büyük hassasiyete sahiptir. Bu konuda çin malı olarak piyasaya sürülen ürünler gerekli verim vermez. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek en kaliteli ürünleri tercih etmeniz sizin için doğru hamle olacaktır.

 

 PDKS Hizmetleri

 

 PDKS, personellerin işe giriş çıkış durumlarını tarih ve zaman olarak kayıt altına alır ve raporlar. Bu durum personelin Sicil ID’sine aktarılır. Bu etkenler sayesinde, işe geç gelme, vardiya değişimleri ve diğer bir çok seçenek sizlere ek olarak eklenti olarak sunulur. Bizimle iletişime geçmeniz halinde, sorunlarınızı kısa süre içinde çözme şansına sahip olmaktayız.

- MSSQL veri tabanı alt yapısı

- İnternet üzerinden erişim imkanı

- Yürürlükte olan kanunlara uygunluk

- Veri yedeklemesi ve yüklemesi

- Uzun vadeli bakım sözleşmesi

- Kanunlardaki değişimlere paralel anında upload

- Firmaya özel modül geliştirmesi

l Özel raporların e-posta ya da başka kanallara aktarılması

l Sektöre Özel Paket Programlar

l Muhasebe yazılımları ile maaş hak edişlerinin otomatik hesaplanması

- CRMİ ERP gibi programlarla entegrasyon

- Diğer PDKS yada kullanılan yazılımlardan aktarım

- İhtiyaca özel raporlar ile PDKS programının etkin kullanımı

- Geniş yazılım destek kadrosu ile en kısa sürede uzaktan ya da yerinde destek

- Yüz yüze yazılım eğitimi

- Alarmlar ile kuraldışı personel hareketlerinin hızlı bildirim

Bizimle irtibata geçmek için sitede yer alan telefon numarasını kullanmanız mümkündür. Alarm ve güvenlik sistemleri alanında en güvenilir firmaların kaliteli ürünlerini kullanan şirketimiz sizlere her konuda destek olmaya devam ediyor. Kısa süre içinde bizimle iletişime geçerek sizlere sunulan seçenekleri değerlendirmeniz için fırsatlar sunuyoruz. Kısa sürede iletişime geçmeniz ve bu şekilde bizimle konuşma şansına sahip olmanız mümkündür. Bizi arayarak en kısa sürede keşif için randevu alma şansına da sahipsiniz. Uzun süredir sizlere bu şekilde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz.

 Piyasada çok fazla güvenilir ve başarılı şirket bulunmaktadır. Bu nedenle bu şirketleri tek bir çatı altında toplayan Mavi Alarm’ı tercih etmeniz halinde sorunsuz bir hizmet anlayışına sahip olursunuz. Bizle iletişime geçmeniz durumunda kusursuz bir şekilde faaliyetlerimizi kullanmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda canlı destek ile de iletişime geçmeniz gerekir.

Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Mavi Alarm sitesi üzerinden irtibat telefonu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz.