Blog Image

Hikvision

Hikvision dünyanın en büyük güvenlik sistemi üreticilerinden olup, elektronik güvenlik ürünleri alanında lider üretici konumundadır. Hikvision IP Kamera ve Analog güvenlik kamera sistemleri, Bu ürünlere bağlı DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının üretimi. PTZ Kameralardan Lazer görüş kabiliyetine sahip Speed Dome Kameralara kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere hızlı adapte olan, kendi teknolojisini üreten ve kullanıcılara kolay kullanım çözümleri ile bir çok güvenlik firması tarafından tercih edilmektedir. 2001 yılında ÇİN in Hangzou eyaletinde kurulan firma 2018 yılı da dahil olmak üzere halen global çapta best seller olarak liderliğini sürdürmektedir.

Hikvision güvenlik sistemleri kategorisinde üretim yapmış olduğu ürün çeşitliliğini aşağıda sıralıyoruz ve MaviAlarm olarak Hikvision markasının DPP partneri olma gururunu yaşıyoruz. Tüm Hikvision projeleriniz için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Hikvision Güvenlik Sistemi Çözümleri

  1. CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri ( IP CCTV, Analog HD CCTV, Mobil Araç Güvenlik Kamera Çözümleri, Termal Görüntüleme Kameraları, Plaka Tanıma Kameraları, Araç Altı Görüntüleme UVSS Sistemleri ve Kişi Sayma Kamerası. )
  2. Geçiş Kontrol Sistemleri ( Kartlı Geçiş Kontrol Panelleri, Mifare ve Proximity Okuyucular, Parmak İzi Okuma Terminali, Yüz Tanıma Cihazları, Tanımlama Cihazları, Manyetik Kilitler ve  Geçiş Turnikeleri. )
  3. IP İnterkom Sistemleri ( Daire içi İnterkom Üniteleri, Görüntülü Dış Zil Panelleri, Yüz Tanıma Özellikli Zil Panelleri, Asansör Kontrol Modülleri ve Güvenlik Odası Güvenlik Konsolu. )
  4. Hırsız Alarm Sistemleri ( Kablolu ve Kablosuz Alarm Kontrol Panelleri, Kablolu & Kablosuz MC ve Pır Hareket Dedektörler, Harici Ortam Siren ve Kablolu & Kablosuz Algılama Dedektörleri. )
  5. Network Çözümleri ( Kategori 5 ve 6 Network İletim Kabloları, Poe’ li ve Poe siz Network Switchler, Fiber Optik Dönüştürücüler ve Kablosuz Aktarım Cihazları. )
  6. Görüntüleme Ürünleri ( 7/24 CCTV Güvenlik Monitörleri, LCD Full HD ve 4K Çözünürlükte Monitörler, Video Wall Display ve İnteraktif Ekranlar. )

Kullanım Alanları

Küçük, Orta ve Büyük çaplı tüm projelerde kullanılabilir. Ev kullanıcıları için ekonomik Analog HD ve giriş seviyesi IP kameralar veya kablosuz özellikli küp kameralar en çok tercih edilen ürünlerdendir. Orta ve büyük çaplı projelerde IP kamera kullanımı öne çıkarken Pandemi sürecinde kovid vakasının belirgin özelliklerinden yüksek ateş durumu için ısı ölçümü yapma kabiliyetine sahip akıllı termal kameraların kullanımı oldukça yaygındır. Yanıcı ve patlayıcı depolama alanlarında Ex-Proof, Deniz araçalarında marin ve korozyona dayanıklı ürünleri, Enerji bulunmayan alanlar için solar güneş panelli kamera çözümleri ve karasal internetin olmadığı alanlarda mobil hat takılabilen mobil kamera çözümleri ile her alanda çözüm sunar.

Yüksek güvenlik ihtiyacı bulunan riskli alanalar için özel üretilmiş proje ürünleri ile sınır korumasından havalimanı izleme çözümlerine kadar geniş bir ürün gamına sahiptir.