Blog Image

Dahua Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dahua markası çin menşeili olup, ülkemizde oldukça satılan bir üründür. Markanın kalitede ve teknolojik düzeyde dünya ile eş zamanlı ilerleme kabiliyeti ve ekonomik fiyatı olmasından dolayı birçok güvenlik firması tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Kullanıcılarında beğenisini alan Dahua markası yenilikçi ve teknolojik ürünleri ile Analog HD-CVI, IP Network Kamera, IP  Tabanlı Bina Görüntüleme İnterkom Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Şehir Trafik İzleme Sistemleri ve Otel Kapı Kilit Otomasyonu ürünleri üretimi yapmaktadır.

 

Dahua ürünlerinin ülke çaplı satışını yapabilme adına dahua-tr.com isimli E-Ticaret sizemizi kurduk ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirdik. Firma olarak dahua-tr.com web sitesi üzerinden gelen tüm taleplere cevap verip, proje firmalarına çözümler sunmaktayız.

Dahua analog sistemlerde HD-CVI teknolojisi ile yüksek çözünürlükte görüntü elde edebilen sistemler geliştirmiş olup, IP Network tabanlı sistemlerde 4K çözünürlükte görüntü elde edebileceğiniz ürünleri mevcuttur.