Blog Image

Honeywell Morley IAS

Honeywell Morley Serisi yangın algılama sistemleri ile evinizi ve işletmenizi bir adım ileriye yangın güvenliği çözümleri sunuyoruz. Yangın alarmı ve hırsız alarm sistemlerinde dünya da lider markalar arasında yer alan Honeywell markası ile profesyonel alarm sistemi çözümleri sunuyoruz.

 

Dünya kalite standartlarında üretilen morley ias ürünleri ile sistem bütünlüğü konusunda acil anons ve kamera sistemleri gibi birimler ile kararlı çalışanentegrasyon süreçlerini yönetiyoruz. Projenizde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek yeterlilik, kalite, kararlı çalışma ve yönetebilirlik unsurlarının tümüne sahip olabileceğiniz profesyonel bir sistem mimarisine sahip olursuunz.

 

Yangın algılama sistemlerini uygulama alanları olarak ufak ve orta boyutlu okul, ofis binaları, fabrikalar, endüstriyel binalar, enerji santralleri ve depolama alanları gibi merkezleriniz de güvenle kullanabileceğiniz gibi kolay kurulum, olağan üstü hızda algılayan dedektörleri ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Tehlikeyi başladığı anda öğrenmenin değeri paha biçilemez.