Blog Image

Güvenlik Alarm Sistemleri

Güvenlik alarm sistemleri, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini koruma altına alan teknolojik sistemlerdir. Farklı teknik özellikler ile donatılan bu tasarımlar, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özel güvenlik mekanizması ile yaşam alanınızı ve sevdiklerinizi korur. Gün geçtikçe daha çok önem kazanan bu teknolojik ürünlerin işlevselliğinden siz de yararlanabilirsiniz.

 

Alarm Güvenlik Sistemleri

Güvenlik ve alarm sistemleri, evlerini hırsızlık olaylarına karşı güvenlik altına almak isteyen kişiler için tasarlanır. Aynı zamanda kafe, restoran, eczane, pastane ve ofis gibi pek çok yerde kullanılan bu sistemler, çok yönlü ve fonksiyonel olmalarıyla öne çıkar. Hırsızlık, yangın, acil sağlık, yangın, su baskını gibi olaylarda 5 faktörlü koruma sağlayarak güvenliği had safhada tutar. Akıllı telefonlara indirilen uygulama sayesinde uzaktan evin içini izleyebilir ve acil müdahale gerektiren durumlarda da panik butonunu kullanabilirsiniz. Panik butonu sizin için tehdit oluşturan durumlardan seri bir biçimde kurtulabilmeniz amacıyla tasarlanır. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz panik butonu sayesinde acil sağlık hizmetlerinden, itfaiyeden ve polis merkezlerinden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

 

Hırsız Güvenlik Sistemleri

Güvenlik alarm sistemlerini uzaktan aktif hale getirmeniz mümkündür. Akıllı telefon yardımıyla evinizde ve iş yerinizde olup bitenleri net bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte acil müdahale gerektiren durumlarda güvenlik alarm sistemi 10 saniye gibi kısa bir sürede devreye girer ve alarm sireni çalmaya başlar. Alınan ikaz ile birlikte Alarm Haber Alma Merkezi ilk olarak size ve yakınlarınıza ulaşmaya çalışır. Gerekli gördüğü takdirde de gerekli olan mercilere haber vererek, evinizin ve dolayısıyla sizin güvenliğinizi korumuş olur. Siz de evden çıktığınız zaman tek tuşla güvenlik alarm mekanizmasını çalıştırabilir ve evinizi güvende tutabilirsiniz. Konut güvenliği konusunda hassasiyet gösteren güvenlik alarm sistemleri ile yangın ve gaz kaçağı gibi birtakım tehlikeli durumları da önleyebilirsiniz.

Güvenlik alarm sistemlerinin fiyatı teknik özelliklerine ve uygulama alanlarına göre değişiklik gösterir. Siz de güvenliğiniz konusunda her anlamda yanınızda olan Mavi Alarm güvenlik sistemlerini detaylı olarak inceleyebilir ve yenilikçi teknoloji ile donatılmış alarm sistemlerini satın alabilirsiniz