Blog Image

Hikvision Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Hikvision markası 2016 yılında dünyada en çok satan (Best Seller 2016) ünvana sahip olup, türkiye de isim hakkı sorunu yaşadığından Haikon markası ile tanınmıştır.  Hikvision elektronik güvenlik sistemleri sektöründe dünya devi olduğunu kanıtlamış olması yanı sıra bir çok yeniliğe imza atıp, Teknolojik olarak bir çok marka kendisini takip etmektedir. Uygun fiyat, kolay kurulum, sorunsuz ve kaliteli ürün, kullanıcı dostu arayüzü, ürün çeşitliliği, teknolojik yenilikleri ile elinde bulundurduğu patenler ve sektöre yön veren firma haline gelmiştir.

Hikvision ürünlerinin ülke çaplı satışını yapabilme adına hikvisiontr.net isimli E-Ticaret sizemizi kurduk ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirdik.

Hikvision markası Analog HD-TVI Teknolojisi, IP Network Kamera Sistemi, Access Control ile Kartlı Geçiş Sistemleri, IP  Tabanlı Bina Görüntü İnterkom Sistemi, Plaka Tanıma Sistemleri, Araç Altı İzleme Sistemleri, Mobil ve Trafik Kamera Çözümleri gibi alanlarda ürünler imal edip, tüm projelerde kullanabileceğiniz güvenilir güvenlik ürünleri sunar.

 

Sürekli kendi geliştiren bu marka Analog sistemlerde 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebileceğiniz ürünleri ekonomik fiyatlar ile satışa sunar.

Kendi geliştirdiği DarkFighter ( Karanlık Savaşçısı ) modellerinde gece çok düşük ışık oranında dahi gündüz gibi renkli görüntü elde edebilirsiniz. Diğer bir teknolojisi olan LightFighter ( Işık Savaşçısı ) modellerinde çok ışık alan alanlarda kararma olmadan görüntü elde edebilirsiniz.

 

IP teknolojisi kullanan ürünlerinin tümünde analiz desteği de ücretsiz sunmasının yanı sıra hat geçiş ihlalleri, sahne değişimi, sabotaj ve yön değişimi gibi kritik analizleri ücretsiz kullanabilmek için Hikvision dan herhangi bir IP kamera satın almanız yeterli olacaktır.

Analog sistemler tamda yerini IP sistemlere bırakılacak diye düşünürken Analog HD teknolojisi ile IP sistemlerden daha ekonomik sistemler geliştirildi ve Hikvision HD-TVI teknolojisi ile tüm analog sistemlerden 1 tık yukarıda kalmayı başarmıştır. HD-TVI teknolojisi patenti Hikvision markasında olup, çok yakında daha farklı teknolojik çözümler ile piyasada olacaktır.

IP sistemlerde aynı kablo üzerinden Data ve Enerji iletimi için bulunan PoE teknolojisi ni referans alan Hikvision markası analog sistemler de ise PoC teknolojisini yaratıp, Koaksiyel kablo üzerinden görüntü ve enerji iletebilen teknolojinin patentine sahiptir. Hikvision markası ile tek bir görüntü kablosu ile kameranızı çalıştırıp, extra besleme adaptörüne ihtiyaç olmadan sisteminizi kullanabileceksiniz.

MaviAlarm Kamera ve Güvenlik Teknolojileri