Blog Image

Bariyer Sistemleri

Modern şehir yaşamının popüler uygulaması bariyer sistemleri kurulum ve montaj hizmetlerinin gerçekleştirildiği web sayfamıza hoş geldiniz. Firmamız söz konusu sistemlerin profesyonel şekilde sahaya aktarılması ve talepleriniz doğrultusunda akıllı bariyer sistemleri kurulması üzerine dizayn edilmiştir. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve her biri farklı amaçlar için tasarlanmış değişik bariyer otomasyonları hakkında sizleri kapsamlı şekilde bilgilendirelim. Öncelikle bu sistemin hedeflenen amacı ve kullanın stratejisinin sizler tarafından belirlenmesi gerekecektir. Sözgelimi bir alışveriş merkezi için bu tarz bir otomasyon düşünülüyor ise farklı bir model veya sistemi bir otopark işletmeniz için düşünüyorsanız çok daha farklı bir model kurulumu söz konusu olacaktır. Bunun nedeni her bir farklı modelin opsiyonel kullanımının değişiklik göstermesidir diyebiliriz.

 

Bariyer Sistemi Firmanın Amaçları Doğrultusunda Şekilleniyor

Tabi az önce de belirttiğimiz gibi bariyer sistemi model seçiminin uygulama sahasına göre belirlenmesi büyük önem arz ediyor. İsterseniz konuyu biraz daha aydınlatıcı hale getirmek için hangi tür işletmenin hangi modeli tercih etmesi gerektiği noktasında bilgileri maddeler halinde aktarmaya çalışalım;

  • Büyük otopark girişlerinde kollu bariyer sistemi tercih edilmektedir
  • AVM tarzında işletmelerde mantar bariyer (hidrolik mekanizmaya sahip silindirik şekilde yeraltından yukarı doğru hareket eden sistemler )
  • Pnömatik, manuel ve elektromekanik işlevselliğe sahip sistemlerin her biri farklı kullanım amacına hizmet ediyor
  • Blok yol bariyeri (özellikle büyük bahçesi bulunan sahalarda tercih edilebilir)
  • Hızlı otopark bariyeri

 

Otomatik Bariyer Sisteminin Diğer Teknik Ayrıntıları

 

Hiç kuşkusuz saymış olduğumuz işletmeye göre model tercih seçeneklerinin yanı sıra otomatik bariyer sisteminin destekleyici unsurlarının bulunduğunu ayrıca vurgulamakta yarar görüyoruz. Örneğin gece görüşünü sağlıklı hale getirmek için ışıklandırma ve reflektör gibi uyarı amacını taşıyan sistemin diğer unsurlarından elektrik tesisatı ve diğer çevre bağlantılarına da ihtiyaç duyulacaktır. Üstelik sistemlerimiz son derece basite indirgenmiş bir mekanizmaya sahip oldukları için kolay kolay arıza yapmazlar ve kurulum sonrasında herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde firmamız her zaman teknik desteği ile yanınızda oluyor efendim. Lütfen başta modern bariyer sistemleri olmak üzere uygulamalarımız hakkında sormak veya bilmek istediklerinizi günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımıza aktarınız. Sizleri uygun fiyatlarımız ve kaliteli ürünlerimiz hakkında çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız.