Honeywell Morley IAS

Morley IAS Yangın Algılama Sistemleri

 

Honeywell Morley Serisi yangın algılama sistemleri ile evinizi ve işletmenizi bir adım ileriye yangın güvenliği çözümleri sunuyoruz. Yangın alarmı ve hırsız alarm sistemlerinde dünya da lider markalar arasında yer alan Honeywell markası ile profesyonel alarm sistemi çözümleri sunuyoruz.

Daha Fazla

Cooper Yangın Alarm ve İhbar Sistemleri

Cooper markası ile tüm yangın yönetmelikleri ile tam uyumu, kararlı çalışması, asılsız alarm üretmemesi, senaryo dışı kalmaması ve otomasyon entegrasyonu sayesinde profesyonellerin tercih edeceği çözümler üretmekteyiz.

Daha Fazla

Güvenli Okul Güvenlik Kamerası ve Kamera Sistemleri

Güvenli okul kapsamında tüm okullarımızda kullanılması hedeflenen gece görüş özllikli IP kamera sistemi projelerinde bir çok marka ile çözüm üretmekteyiz. KGYS sistemine entegre edilmesi hedeflenen kamera sisteminin okul etrafında oluşabilecek tehditlere hızlı müdahele şansı doğacaktır.

Daha Fazla

Yüz Tanıma Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri kategorisinde biometrik tarama teknolojilerinden kişiye özel geçişler için yüz tanıma sistemi eşsiz bir geçiş güvenliği sistemidir.

Daha Fazla

Alarm Sistemi Kurulum Maliyeti

Ticari işletmelerin güvenlik açıklarını ortadan kaldırması ve yüksek boyutlu maddi kayıpla sonuçlanacak hırsızlık risklerinden korunmasını sağlamak için günümüz şartlarında tüm işletmelerin ortak ihtiyacına dönüşen alarm sistemleri firmamızın cazip fiyatlı hizmetleriyle yüksek harcama yapmayı gerektiren bir karar olmaktan çıkıyor.

Daha Fazla

Gece Görüşlü Kamera Sistemleri

Kızılötesi dalga boyunda görüntü kaydetme özelliğiyle, zifiri karanlıkta bile net ve yüksek çözünürlükte görüntü akışı sağlayan yeni nesil IR led teknolojili kameralarla güvenlik sistemleriyle gece saatlerinde güvenlik denetimi yapmak problem olmaktan çıkıyor.

Daha Fazla

IP Kameraların Kullanım Avantajları

Analog kameralardan farklı özelliklere sahip olan ve sensörleriyle görüntü yakalama, yakaladığı görüntüyü dijital veriye dönüştürme özelliğine sahip olan IP kamera network yani kurulan ağ üzerinden bu dijital veriyi istenen veri merkezine iletir.

Daha Fazla

Mobil Kamera Sistemleriyle Araç Takibi

Yüksek görüntü kalitesi ve mobil hatlar üzerinden kesintisiz canlı görüntü aktarımı imkânı sunması sebebiyle her geçen sene daha fazla talep gören mobil kamera sistemleri kişisel araç takibinden şirket araçlarının anlık takibine, pek çok alanda beklentilerin tamamını karşılayacak şekilde kullanılır hale gelmiş durumda.

Daha Fazla

Haikon & Hikvision

Haikon & Hikvision IP Video İnterkom sistemleri klasik diafon konuşma sistemlerinden daha üstün teknolojik IP altyapısı ile dijital görüntülü konuşma yapılabilen, Dairenizde olmadığınızda gelen kişilerce sesli ve görüntülü mesaj alabileceğiniz kapsamlı bir sistemdir.

Daha Fazla

Haikon PanoVu Kamera

Hikvision Haikon markasının üretimi olan PanoVu kameralar A+ Plazalar da kullanılmaya başladı. MaviAlarm olarak Türkiye de PanoVu kamera montajı yapan ilk firmalar arasında olmanın gururunu taşıyoruz.

Daha Fazla

Dahua Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Dahua ürünlerinin ülke çaplı satışını yapabilme adına dahua-tr.com isimli E-Ticaret sizemizi kurduk ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirdik. Firma olarak dahua-tr.com web sitesi üzerinden gelen tüm taleplere cevap verip, proje firmalarına çözümler sunmaktayız.

Daha Fazla

Kablosuz Alarm

Kablosuz alarm sistemleri, kablo çekilmesi çok zor veya estetik olarak uygun olmayan mekanlarda kullanım için tasarlanmış olup, sistemin tamamı kablosuz değildir.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri; isminden de anlaşıldığı gibi ev veya iş yerlerinde olası vakalara karşı elektronik olarak alacağınız tedbirlerin bütünüdür.

Daha Fazla

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemleri araç geçiş noktalarına konumlandırılan güvenlik kameralarından elde edilen resim formatındaki görüntüleri yazılım ile yazı formatına çevirir. Yazı formatına çevirilen bu plakalar plaka tanıma yazılımı ile sistemde belirlemiş olduğumuz senaryoya göre giriş veya çıkışta bulunan bariyeri aktif edip, bariyerin açılmasını sağlarlar.

Daha Fazla

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası iç ortam, dış ortam ve 7/24 çalışa bilme özelliği ile üretilen kameralar olup, gündüz ve gece zifiri karanlık tabir edilen ışık ortamında dahi görüntü alabilen kameralardır. Niteliklerine göre gündüz renkli, gece ise siyah beyaz görüntü üretirler. Gelişmekte olan teknoloji ile bazı güvenlik kameraları gece çok düşük ışıkta renkli görüntü elde edilebiliyor ve sistemde eğer analiz yazılımı kullanılıyor ise analiz programının işini kolaylaştırıyor.

Daha Fazla

Antrepo ek-81B Kamera Sistemi Şartnamesi

Gümrüklü Antrepo Alanlarında Bulunan Kamera Sistemlerinde antrepolara kurulacak kameraların aşağıda yer alan asgari şartları taşıması gerekmekte olup, bu şartların benzerini veya daha üst özelliklerini taşıyan kameraların kullanılması da mümkündür.

Daha Fazla

Gümrük Antrepo Kamera Sistemi ve Sistemleri

Gümrüklü Antrepo alanlarında kullanılacak olan kamera sistemi için gümrük yönetmeliğinde bazı standartlar getirilmiştir. Kullanacak olduğunuz kameraların teknik özellikleri ve görüntü üzerinde yazılımsal analizler yapan özelliklere kadar birçok ihtiyaç duyulan özellik istemektedirler.

Daha Fazla

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Alarm sistemleri ekipmanları olan kontrol paneli, şifre paneli, iç ve dış sirenler, hareket dedektörleri, manyetik kontaklar, duman dedektörleri ve darbe anınında uyarı veren dedektörler gibi ekipmanlardan gelen sinyaller kontrol paneline iletilir ve kontrol paneli bu sinyalleri alarm durumuna göre değerlendirir.

Daha Fazla

Termal Kamera Corona Korona Virüs

Tüm dünya Corona Virüs ile mücadelede etkili çözümler arayışında olup, elektronik olarak virüs tespiti olmasa bile standart ısı değerinin üzerinde ateşli kişilerin tespitinde kullanılan termal kameralar mevcuttur.

Daha Fazla